MISTROVSTVÍ ČR - BRNO
Titul MISTR ČR v kategorii kadetů !
1. místo jednotlivci
PŘEBORY PRAHY - Praha Hradčany
1. místo jednotlivci
Titul PŘEBORNÍK PRAHY - kategorie Kadet
LIGA DRUŽSTEV mládeže ČR - Praha Hradčany
3. místo - jednotlivci
3. místo - družstvo SK Hradčany Praha ( Kalný, Andrlík, Palek, Nutter, Hynek )
MISTROVSTVÍ ČR - Praha Hradčany
( povinný šestiboj )
2. místo jednotlivci
MEMORIÁL Jana GAJDOŠE - Brno - mezinárodní závod smíšených dvojic
( mezinárodní závod juniorů - volný šestiboj )
5. místo jednotlivci
5. místo družctvo ČR ( Kalný, Palek, Ponížil, Kopa )
5. místo finále smíšených dvojic ( Kalný, Halová S. oba ČR )
MEMORIÁL R.PAULY a O.ŠIŠKY - Šumperk 39. ročník
( mezinárodní závod žáků - volný pětiboj )
2. místo jednotlivci
1. místo družstvo SK Hradčany Praha ( Kalný, Palek, Hynek )
1. místo finále prostná
2. místo finále kůň
(celkem 4 medaile )
GRAND PRIX - MEMORIÁL Jiřího MATUCHY - Praha 1. ročník
( mezinárodní závod žáků a juniorů - volný šestiboj )
1. místo jednotlivci
1. místo finále prostná
3. místo - finále kůň
1. místo finále přeskok
2. místo finále bradla
(celkem 5 medailí )
THOMAS .......MILTON KEYNES LONDÝN - ANGLIE
( mezinárodní závod žáků a juniorů - volný šestiboj )
2. místo jednotlivci
1. místo finále prostná
1. místo finále kůň
1. místo finále přeskok
2. místo finále bradla
(celkem 5 medailí )
EG Wohnen JUNIORSTROPHY 2013 - 28. ročník - Cottbus - Německo
( mezinárodní závod juniorů - volný šestiboj )
11. místo kvalifikace - šestiboj
(finále na 3 nářadích )
1. místo - finále prostná
3. místo - finále kůň
1. místo - finále přeskok
( závod jednotlivců - volný šestiboj )
MISTR ČR !
( závod družstev- SK Hradčany Praha - Kalný,Sinonescu,Hynek,Tůma )
MEZISTÁTNÍ UTKÁNÍ Polsko - Česká republika - NYSA
( merinárodní závod juniorů )
1. místo jednotlivci
19th. INTERNATIONAL TOURNAMENT OF ARTISTIC GYMNASTIC WOMEN AND MAN - Verviers - Belgie
( mezinárodní závod, 10 států )
1. místo - družstvo ČR ( Kalný, Nutter, Palek, Andrlík )
4. místo jednotlivci
ZÁVOD DVOJIC O CENU PROSTĚJOVA
2. místo jednotlivci ( volný šestiboj )
1. místo finále - dvojice KALNÝ - CENKOVÁ
( obhájili prvenství z loňska )
( závody ve starší kategorii VS3)
2. místo jednotlivci ( volný šestiboj s povinnými prvky )
1. místo bylo hodinu po vyhlášení změněno na 2 !
9th. AUSTRIAN FUTURE CUP - LINZ
( merinárodní závod juniorů )
13. místo jednotlivci
8. místo družstvo ČR - výběr ČGF ( Kalný, Ponížil, Janeczko, Smékal )
( závody ve starší kategorii VS3)
1. místo jednotlivci ( volný šestiboj s povinnými prvky )
( závody smíšených dvojic s mezinárodní účastí )
6. místo kvalifikace - šestiboj
3. místo družstvo České republiky ( výběr ČGF )
( Kalný, Ponížil, Šafrán, Černý )
9. místo finále smíšených dvojic
( Kalný, Dvořáková )
MEMORIÁL A.Pauly a R.Šišky - Šumperk
( Závody s mezinárodní účastí )
1. místo jednotlivci ( volný pěti - boj )
1. místo SK Hradčany
( Kalný, Tomášek, Hynek )
---
Finále na všech nářadích!
1. místo - finále prostná
1. místo - finále kůň ( hřib )
1. místo - finále kruhy
1. místo - finále bradla
1. místo - finále hrazda
- celkem 7 zlatých medailí !!!
MEMORIÁL Karla HARTIGA - KOLÍN
1. místo šestiboj
( závod juniorů s mezinárodní účastí )
1. místo šestiboj
1. místo finále na prostných
( závodníci ročník 1998 a mladší )
EG Wohnen JUNIORSTROPHY 2012 - 27. ročník - Cottbus - Německo
( mezinárodní závody 11 států, 37 závodníků )
8. místo kvalifikace - šestiboj
3. místo finále na přeskoku
6. místo finále na koni
( závody dle juniorského hodnocení - nejmladší startující )
MISTROVSTVÍ ČR - Praha - Tyršův dům
1. místo - jednotlivci MISTR ČR
( pátý titul MISTRA ČR )
1. místo - družstvo SK Hradčany
( Kalný, Hynek, Samoljov )
SLETOVÁ CELOREPUBLIKOVÁ SOUTĚŽ ČOS
1. místo - jednotlivci
1. místo - družstvo SK Hradčany
- celkem 4 zlaté medaile !!!
1st INTERNATIONAL WORTHERSEE CUP ARTISTIC GYMNASTIC - Klagenfurt - Rakousko
( mezinárodní závod juniorů )
1. místo - finále PŘESKOK (13,125 bodů)
1. místo - finále PROSTNÁ (12,700 bodů)
4. místo - finále BRADLA (11,200 bodů)
2. místo družstvo ČR
( Kalný, Ponížil, Fiala, Šácha, Švehlík )
6. místo - jednotlivci - kvalifikace 23. 6.2012
ZÁVOD DVOJIC O CENU PROSTĚJOVA
1. místo KALNÝ - CENKOVÁ
18th. INTERNATIONAL TOURNAMENT OF ARTISTIC GYMNASTIC WOMEN AND MAN - Verviers - Belgie
( mezinárodní závod, 10 států )
1. místo - jednotlivci
XXXV. ročník MEMORIÁLU JOZEFA PAJORA - Košice - Slovensko
( mezinárodní závod, 5 států )
1. místo - jednotlivci
KONTROLNÍ ZÁVOD REPREZENTACE - Kolín
1. místo - jednotlivci
1. místo - jednotlivci ( výhra o 7 bodů ! )
1. místo - družstvo
( Kalný, Tomášek )
ATTILA PINTER CUP - Innsbruck - Rakousko
( Velký mezinárodní závod juniorů do 15 let )
7. místo jednotlivci
( z 38 závodníků z 12 států )
( závody na snowboardu )
1. místo - paralelní slalom - kluci 10 let!
( závod z trocha jiného soudku ... ale úspěšný )
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - Kolín
1. místo jednotlivci ( z 60 závodníků )
( povinné sestavy )
1. místo jednotlivci
( Mezinárodní závody juniorů, 15 družstev ze 7 zemí Evropy )
16. místo volný 6-ti boj
(kluci až o 5 let starší )
4. místo družstvo ČR
( Kalný, Andrlík, Růžek, Ponížil )
(45 juniorů ročník 1997 a mladší)
MEMORIÁL R. PAULY A O. ŠTIKY - Šumperk
( Mezinárodní závody, 12 družstev ze 3 zemí - volný 5-ti boj )
2. místo finále na koni ( hřibu )
2. místo finále na bradlech
3. místo jednotlivci
3. místo pro družstvo SK Hradčany Praha
( Kalný, Nutter )
(účast ve finále na všech 5ti- nářadích)
MEMORIÁL KARLA HARTIGA - Kolín
( volný šestiboj )
5. místo jednotlivci
HRY V. LETNÍ OLYMPIÁDY DĚTÍ A MLÁDEŽE - Olomouc
( soutěže ve sportovní gymnastice ve ČT 23. 6. 2011 )
5. místo jednotlivci ( ze 40 závodníků - ročník 1996 a mlad. )
3. místo družstvo hlavního města Prahy
( finále jednotlivců ve sportovní gymnastice v PÁ 24. 6. 2011 )
5. místo jednotlivci ( z 24 finalistů - ročník 1996 a mlad. )
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - Brno
( volné sestavy )
1. místo jednotlivci ( z 60 závodníků )
3. místo družstvo SK Hradčany Praha
( Kalný, Nutter a Bradáč - hostující z Liberce )
MISTR ČR PRO ROK 2011
( volné sestavy )
1. místo jednotlivci
Absolutní vítěz 6-ti boje ! PŘEBORNÍK PRAHY !
XXXIV. ROČNÍK MEMORIÁLU JOZEFA PAJORA - Košice - Slovensko
( Mezinárodní závody ve sportovní gymnastice )
1. místo jednotlivci ( závod ve starší kategorii ) !
1. místo družstvo SK Hradčany ( Kalný,Nutter,Andrlík)
ZÁVOD DVOJIC VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE - O CENU MĚSTA PROSTĚJOVA
Ondřej KALNÝ ( 2001 ) a Veronika PLUSKALOVÁ ( 1996 )
Vítězové soutěže dvojic O CENU PROSTĚJOVA !!!
1. místo jednotlivci -závod chlapců (1995 a mladší ) !
XXXII. ROČNÍK MEMORIÁLU PROF. ANTONÍNA SOUČKA - Bučovice
( Mezinárodní závod, 22 družstev ze 4 zemí )
2. místo jednotlivci ( z 66 závodníků )
2. místo finále na prostných
2. místo finále na kruzích
2. místo pro družstvo SK Hradčany Praha
( Kalný, Nutter )
VÁNOČNÍ ZÁVOD VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE - Praha - Vršovice
1. místo jednotlivci
MEMORIÁL R. PAULY A O. ŠIŠKY - Šumperk
( Mezinárodní závod, 13 družstev ze 3 zemí )
1. místo finále na koni ( hřibu )
4. místo jednotlivci (starší kategorie)
3. místo pro družstvo SK Hradčany Praha
( Kalný, Andrlík, Nutter )
PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY - Kolín
( povinný šestiboj )
1. místo jednotlivci
DVOJNÁSOBNÝ MISTR ČR !
( povinný šestiboj )
1. místo jednotlivci
Absolutní vítěz 6-ti boje ! PŘEBORNÍK PRAHY !
MEMORIÁL KARLA HARTIGA - Kolín
( volný šestiboj )
1. místo jednotlivci
MEMORIÁL VÍTA SOMOLÍKA - Praha - Vršovice
( volné sestavy - 6ti boj )
2. místo jednotlivci
2. místo - finále Hrazda Víta Somolíka
Závod ve starší kategorii
( volné sestavy - prostná )
3. místo finále - prostná
Závod ve starší kategorii o 5 let
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - Brno
( volné sestavy )
1. místo pro družstvo SK Hradčany Praha
1. místo jednotlivci (z 60 závodníků)
Absolutní vítěz 6-ti boje ! MISTR ČR !
( volné sestavy )
1. místo pro družstvo SK Hradčany Praha
1. místo jednotlivci
Absolutní vítěz 6-ti boje ! PŘEBORNÍK PRAHY !
( volné sestavy )
2. místo jednotlivci
2. místo pro družstvo SK Hradčany Praha
( Kalný, Nutter, Venturini )
ZNOJMIA GYM CUP - 18. ročník - Znojmo
1. místo jednotlivci
ÁNOČNÍ ZÁVOD VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE - Praha - Vršovice V
1. místo jednotlivci
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - Praha
( povinné sestavy )
2. místo jednotlivci (z 64 závodníků)
( povinné sestavy )
1. místo družstva
1. místo jednotlivci
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - Brno
( volné sestavy )
2. místo pro družstvo SK Hradčany Praha
( Kalný, Fiala, Nutter, Venturini )
3. místo jednotlivci
( volné sestavy )
1. místo pro družstvo SK Hradčany Praha
( Kalný, Fiala, Nutter, Venturini )
2. místo jednotlivci
( Volný 4-boj )
1. místo jednotlivci
Absolutní vítěz 4- boje
4. místo jednotlivci ve starší kategorii
1. místo jednotlivci ve starší kategorii
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - Praha
( povinné sestavy)
2.místo družstva
4.místo jednotlivci ( z 62 závodníků )
( povinné sestavy )
1.místo družstva
2.místo jednotlivci ( z 24 závodníků )
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - Brno
( volné sestavy )
3. místo družstva
4. místo jednotlivci ( z 57 závodníků )
( volné sestavy )
1.místo pro družstvo SK Hradčany Praha
( Kalný, Palek, Pertold )
2.místo ( z 24 závodníků )
PROSTĚJOVSKÁ MIMINA - Pozemstav Prostějov
2. místo jednotlivci
2. místo finále na kruzích
( volné sestavy )
1.místo pro družstvo SK Hradčany Praha
( Kalný, Palek Pertold )
5.místo jednotlivci
VÁNOČNÍ ZÁVOD VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE - Praha Vršovice
1.místo
MEMORIÁL VÍTA SOMOLÍKA - Praha Vršovice
5. místo
VÁNOČNÍ ZÁVOD VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE - Praha Vršovice
3. místo
Ondřej Kalný